Foteliai

Foteliai

Fotelis WRFO001

WRFO001
512,40 €
Išskirtinio dizaino, su giliomis dekoratyvinėmis siūlėmis, didelis ir patogus fotelis suteiks jūsų namams išskirtinumo ir jaukumo. Puikiai tiks svetainėje, miegamajame ar darbo kambaryje. Fotelis sukasi aplink savo ašį. Pilnam jūsų patogumui ir komfortui, galite papildomai įsigyti prie fotelio derantį pufą/pakojį.
Foteliai

Fotelis WRFO002

WRFO002
462,81 €
Išskirtinio dizaino, apvalių, minkštų formų, su giliais įtraukimais ir dekoratyvinėmis siūlėmis, didelis ir patogus fotelis suteiks jūsų namams išskirtinumo ir jaukumo. Puikiai tiks svetainėje, miegamajame ar darbo kambaryje. Fotelis sukasi aplink savo ašį.
Fotelis Fotelis 2
  • Naujiena
Foteliai

Fotelis CMFO01

CMFO01
491,74 €
Tai fotelis, kuris nepaliks abejingų. Savo išskirtine, apvalia atlošo forma ir kampuotais porankiais išskiria iš visų kitų dizainų. Aukštos medinės kojytės ir kišenė porankio šone, pilnai išpildo visus reikalavimus stilingam ir funkcionaliam foteliui. Tai gali būti puikus akcentas jūsų namuose.
Foteliai

Fotelis WRFO003

WRFO003
351,24 €
Apvalių formų ir itin minkštas fotelis, suteiks jaukumo bet kuriam jūsų kambariui. Tai puiki, komfortiška vieta jūsų poilsiui.
Foteliai

Fotelis WRFO004

WRFO004
243,80 €
Minimalistinio, skandinaviško stiliaus fotelis su aukštomis kojytėmis. Nedidelių išmatavimų fotelis, puikiai pritaikomas mažose erdvėse, įvairiuose kambariuose, tiek svetainėje, miegamajame ar darbo kambaryje.
243,80 €
Elegantiško stiliaus fotelis su aukštomis kojelėmis ir reguliuojamu galvos atlošu. Puikiai tinka prie tos pačios serijos minkštų kampų arba kaip elegantiškas namų akcentas.
Foteliai

Fotelis LSFO002

LSFO002
268,60 €
Elegantiškas foteliukas. Aukštos kojytės pabrėžia baldo linijas ir suteikia lengvumo.
Foteliai

Fotelis GRFO003

GRFO003
243,80 €
Fotelis su subtiliais įtraukimais ir reguliuojamu galvos atlošu. Puikus priedas prie kampo, sofos arba tiesiog jaukus namų aksesuaras.
Rodoma 1-8 iš 8 prekės(-ių)
Prekė įtrauką į patinkančių prekių sąrašą
Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą

Naršydami toliau šioje svetainėje Jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir sąlygomis