Foteliai

Foteliai

Fotelis WRFO001

WRFO001
512,40 €
Išskirtinio dizaino, su giliomis dekoratyvinėmis siūlėmis, didelis ir patogus fotelis suteiks jūsų namams išskirtinumo ir jaukumo. Puikiai tiks svetainėje, miegamajame ar darbo kambaryje. Fotelis sukasi aplink savo ašį ir linguoja. Pilnam jūsų patogumui ir komfortui, galite papildomai įsigyti prie fotelio derantį pufą/pakojį.
Foteliai

Fotelis WRFO002

WRFO002
491,74 €
Išskirtinio dizaino, apvalių, minkštų formų, su giliais įtraukimais ir dekoratyvinėmis siūlėmis, didelis ir patogus fotelis suteiks jūsų namams išskirtinumo ir jaukumo. Puikiai tiks svetainėje, miegamajame ar darbo kambaryje. Fotelis sukasi aplink savo ašį.
Foteliai

Fotelis WRFO003

WRFO003
351,24 €
Apvalių formų ir itin minkštas fotelis, suteiks jaukumo bet kuriam jūsų kambariui. Tai puiki, komfortiška vieta jūsų poilsiui.
Foteliai

Fotelis WRFO004

WRFO004
243,80 €
Minimalistinio, skandinaviško stiliaus fotelis su aukštomis kojytėmis. Nedidelių išmatavimų fotelis, puikiai pritaikomas mažose erdvėse, įvairiuose kambariuose, tiek svetainėje, miegamajame ar darbo kambaryje.
Foteliai

Fotelis WRFO006

WRFO006
409,09 €
Subtilaus dizaino, apvalių, minkštų formų su dekoratyvinėmis siūlėmis patogus fotelis suteiks jūsų namams išskirtinumo ir jaukumo. Dėl galimybės rinktis audinius ir spalvas  lengvai priderinite daugelyje interjerų. Puikiai tiks svetainėje, miegamajame ar darbo kambaryje. Fotelis sukasi aplink savo ašį.
Foteliai

Fotelis CMFO01

CMFO01
491,74 €
Tai fotelis, kuris nepaliks abejingų. Savo išskirtine, apvalia atlošo forma ir kampuotais porankiais išskiria iš visų kitų dizainų. Aukštos medinės kojytės ir kišenė porankio šone, pilnai išpildo visus reikalavimus stilingam ir funkcionaliam foteliui. Tai gali būti puikus akcentas jūsų namuose.
Foteliai

Fotelis WRFO007

Fotelis WRFO007
412,40 €
Minimalistinio, klasikinio stiliaus fotelis su aukštomis kojytėmis. Modelis su aukštu atlošu ir porankiais -  jūsų pilnam komfortui. Gali būti užsakomas su reglainerio funkcija (pasikelia kojos, atsilošia nugara) arba be funkcijų. Taip pat galima derinti su tos pačios serijos dviviete ar/ir triviete sofomis, taip sukuriant svetainės baldų komplektą. 
Foteliai

Fotelis BXFO01

BXFO01
409,09 €
Subtilaus dizaino, apvalių, minkštų formų patogus fotelis suteiks jūsų namams išskirtinumo ir jaukumo. Dėl galimybės rinktis audinius ir spalvas lengvai priderinite daugelyje interjerų. Puikiai tiks svetainėje, miegamajame ar darbo kambaryje. Fotelis sukasi aplink savo ašį 360.
Fotelis Fotelis 2
  • Naujiena
Foteliai

Fotelis WRFO008

WRFO008
487,60 €
Subtilaus dizaino, apvalių, minkštų formų patogus fotelis suteiks jūsų namams išskirtinumo ir jaukumo. Dėl galimybės rinktis audinius ir spalvas  lengvai priderinite daugelyje interjerų. Puikiai tiks svetainėje, miegamajame ar darbo kambaryje. Fotelis sukasi aplink savo ašį.
Foteliai

Fotelis LSFO03

LSFO03
326,45 €
Nedidelių išmatavimų su patogiu, aukštu atlošu elegantiško dizaino fotelis. Tvirtos, aukštos, medinės kojos. Galimybė pasirinkti audinius ir spalvas padaro fotelį universalų ir pritaikomą įvairiuosie interjeruose.
Foteliai

Fotelis LSFO04

LSFO04
264,46 €
Nedidelių išmatavimų su patogiu, aukštu atlošu elegantiško dizaino fotelis. Tvirtos, aukštos, medinės kojos. Galimybė pasirinkti audinius ir spalvas padaro fotelį universalų ir pritaikomą įvairiuosie interjeruose.
Foteliai

Fotelis ATFO05

ATFO05
363,64 €
Itališko dizaino komfortiškas fotelis puikiai papildysiantis Loft stiliaus interjerą. Minimalistinis juodas metalinis rėmas su minkštu sėdimosios dalies užpildu padaro fotelį ne tik modernų, bet taip pat ir komfortišką.
Foteliai

Foteliukas ATFO01

ATFO01
276,86 €
Gražios lenktos linijos kombinuotos su aukštomis delikačiomis kojytėmis, sukuria modernų stilių, bet taip pat fotleiukas išlieka elegantiškas. Nedidelių išmatavimų fotelis, puikiai pritaikomas mažose erdvėse, įvairiuose kambariuose, tiek svetainėje, miegamajame ar darbo kambaryje.
Foteliai

Fotelis ATFO02

ATFO02
164,46 €
Retro stiliaus foteliukas. Rinkitės medinių porankių/kojyčių spalvas, audinius ir sukurkite savo savitą namų akcentą. Nedidelių išmatavimų fotelis, puikiai pritaikomas mažose erdvėse, įvairiuose kambariuose, tiek svetainėje, miegamajame ar darbo kambaryje.
Foteliai

Fotelis ATFO04

ATFO04
211,57 €
Gražaus silueto, gražiai lenktos nugaros fotelis su tvirtomis medinėmis kojomis ir patogiais porankiais. Fotelio nugarą puošia stilinga rankena: rinkitės juodą, sidabrinę, auksinę arba be jos. Taip pat galimybė rinktis kojyčių spalvas, audinius ir taip sukurti savo namų akcentą. Nedidelių išmatavimų fotelis, puikiai pritaikomas mažose erdvėse, įvairiuose...
Foteliai

Fotelis ATFO06

ATFO06
214,88 €
Stilingas ir komfortiškas fotelis su ergonomiškais porankiais jūsų maksimaliam komfortui ir namų jaukumui. Gražios, lenktos linijos kombinuotos su aukštomis delikačiomis kojytėmis, sukuria modernų stilių, o fotelis išlieka elegantiškas. Papildomu originaliu akcebtu tampa fotelio nugaroje esanti rankena. Nedidelių išmatavimų fotelis, puikiai pritaikomas...
Foteliai

Fotelis ATFO08

ATFO08
243,80 €
Gražios lenktos linijos kombinuotos su aukštomis delikačiomis kojytėmis sukuria modernų stilių ir išlaiko eleganciją. Apvalios formos ne tik suteikia minkštumo ir jaukumo įspūdį, bet foteliukas iš tiesų yra komfortiškas. Nedidelių išmatavimų fotelis, puikiai pritaikomas mažose erdvėse, įvairiuose kambariuose, tiek svetainėje ar miegamajame.
Foteliai

Fotelis ATFO03

ATFO03
214,88 €
Kokteilinis, apvalių formų foteliukas. Rinkitės medinių kojyčių spalvas, audinius ir sukurkite savo savitą namų akcentą. Nedidelių išmatavimų fotelis, puikiai pritaikomas mažose erdvėse, įvairiuose kambariuose, tiek svetainėje, tiek miegamajame.
Valgomojo kėdės

Kėdė ATFO09

ATFO08
231,40 €
Pristatome puikų modernios elegancijos pavyzdį. Gražios lenktos linijos sukuria modernų stilių ir kartu išlaiko grakštumą. Šios kėdės suteiks jūsų valgomajam prabangos ir išskirtinumo. Puikiai priderinsite valgomojo kėdės tiek namų interjere, tiek grožio salone ar bet kurioje kitoje erdvėje, kuriai norite įnešti elegancijos gūsį.
Foteliai

Fotelis ATFO07

ATFO07
227,27 €
Minimalistinio, retro stiliaus fotelis su tvirtomis medinėmis kojomis. Pasinaudookite galimybe rinktis kojyčių spalvas, audinius ir taip sukurti savo namų akcentą. Nedidelių išmatavimų fotelis, puikiai pritaikomas mažose erdvėse, įvairiuose kambariuose, tiek svetainėje, tiek miegamajame.
Foteliai

Fotelis LSFO05

LSFO05
322,31 €
Elegantišas, lenktų formų fotelis lengvai papuoš jūsų interjerą. Tiks prie sofos ar minkšto kampo. Galimybė pasirinkti audinius ir spalvas padaro fotelį universalų ir pritaikomą įvairiuosie interjeruose.
Rodoma 1-21 iš 21 prekės(-ių)
Prekė įtrauką į patinkančių prekių sąrašą
Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą

Naršydami toliau šioje svetainėje Jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir sąlygomis