Pagrindinis

Sofos - Lovos

Sofa lova WRSO005

WRSO005
628,10 €
Sofa sukurta nedidelėms erdvėms, kai reikalinga ne tik vieta sėdėjimui, bet ir patogi miegama zona. Moderni sofa, aukštomis juodomis kojytėmis, tiks beveik kiekvienam interjerui.
Minkšti kampai

Minkštas miegamas kampas WRKM005

WRKM005
1 095,04 €
Minkšti svetainės baldai yra neatsiejama kiekvienos svetainės dalis. Išskirtinai patogus ir minkštas miegamas kampas su patalynės dėže patiks visiems skandinaviško stiliaus mylėtojams. Aukštos, medinės kojytės, suteikia lengvumo ir pabrėžia kampo linijas. Išskirtinio dizaino porankiai prideda išskirtinumo. Minkšta sėdimoji dalis ir pagalvės užtikrina...
Sofos - Lovos

Sofa lova WRSO002

WRSO002
814,05 €
Išskirtinai patogi ir minkšta miegama sofa su patalynės dėže, visiems skandinaviško stiliaus mylėtojams. Aukštos medinės kojytės suteikia lengvumo ir pabrėžia sofos linijas.
Sofos - Lovos

Sofa lova WRSO003

WRSO003
648,76 €
Patogi ir funkcionali sofa, sukurta nedidelėms erdvėms, kai reikalinga ne tik vieta sėdėjimui, bet ir miegama zona. Lengvai išskleidžiama sofa su automatine išskleidimo sistema ir didele patalynės dėže.
Sofos - Lovos

Sofa lova WRSO001

WRSO001
628,10 €
Minkšti baldai yra neatsiejamas kiekvienų namų akcentas. Ši minkšta, patogi ir funkcionali sofa lova, sukurta nedidelėms erdvėms, kai reikalinga ne tik vieta sėdėjimui, bet ir patogi miegama zona. Lengvai išskleidžiama sofa su automatine išskleidimo sistema ir patalynės dėže. Miegama sofa bus pamėgta ne tik dienos metu, bet bus ir puiki vieta miegui,...
Minkšti kampai

Minkštas kampas WRKM002

WRKM002
1 314,05 €
Minkšti svetainės baldai yra neatsiejama kiekvienos svetainės dalis. Modernios formos, funkcionalumas ir komfortas tai pagrindiniai šio minkšto miegamo kampo privalumai. Papildomas baldo išskirtinumas yra galimybė elektra valdyti sėdimosios dalies gylį, kuris gali papildomai praplatėti 60 cm., iki 115 cm gylio. Tai puikus sprendimas, kai reikalinga vieta...
Minkšti kampai

Minkštas kampas WRKM004

WRKM004
1 148,76 €
Minkšti svetainės baldai yra neatsiejama kiekvienos svetainės dalis. Šis išskirtinio dizaino, apvalių formų minkštas kampas patiks visiems, ieškantiems stilingų sprendimų interjere. Ypač komfortiškas ir patogus sėdėti. Puikiai tiks didesnėms erdvėms, kai nereikalinga miego funkcija ir norisi didelio komforto sėdėjimo metu. Patogi sėdimoji dalis ir...
Čiužiniai

Čiužinys "Magic calm"

Magic calm
173,55 €
„Magic calm“ čiužinys su Visco elastinėmis putomis ir Multipocket spyruoklėmis (didesnis įvilktų spyruoklių skaičius) tai komfortas jūsų kūnui. Užtikrina patogią atramą kūnui bet kurioje kūno padėtyje, todėl galima lengviau atsipalaiduoti ir miegas tampa gilesnis ir kokybiškesnis.
Minkšti kampai

Minkštas kampas WRKM001

WRKM001
1 095,04 €
Minkšti svetainės baldai yra neatsiejama kiekvienos svetainės dalis. Šis minkštas kampas sukurtas pagal naujausias tendencijas, naudojant aukštos kokybės technologijas ir medžiagas. Didelis privalumas yra galimybė elektra valdyti sėdimosios dalies gylį, kuris gali papildomai praplatėti 30 cm. Tai puikus sprendimas, kai reikalinga vieta miegui vienam...
Čiužiniai

Čiužinys "Comfort full"

Comfort full
214,88 €
„A Comfort Full“ išskirtinai patogus čiužinys. Puikiai parinkti čiužinio sluoksniai: lateksas, Visco elastinės putos, kokoso sluoksnis ir Multipocket spyruoklės garantuos komfortą kurio jūs nusipelnėte. Čiužinio užvalkalas pagamintas iš ypač švelnaus, malonaus liesti audinio.
Svetainės staliukai

Svetainės staliukas WRST001

WRST001
157,02 €
Paprastumas ir dėmesys detalėms kombinuotas su natūralumu ir funkcionalumu. Natūralus ąžuolas atskleidžia tikrą staliuko grožį.
Čiužiniai

Čiužinys "Comfort melody"

Comfort melody
243,80 €
„Comfort melody“‘ čiužinys - sveiko, ramaus ir higieniško miego pagrindas. Tinkamai parinktos poliuretano putos ir kišeninės spyruoklės sukuria reikiamą atramą ir puikiai prisitaiko prie kūno miego metu. Čiužinio pagrindą sudaro du kišeninių spyruoklių sluoksniai, kurie suteikia ilgalaikį patvarumą ir komfortą. Viršutinis septynių zonų latekso sluoksnis...
Svetainės staliukai

Svetainės staliukas WRST002

WRST002
202,48 €
Elegantiškas, labai funkcionalus ir praktiškas viename. Šis staliukas puikus ne tik kasdienai, bet ir didesniems draugų ar šeimos susibūrimams.
Čiužiniai

Čiužinys "Live slim"

Live slim
177,69 €
„Live slim“ tai čiužinys reikliam klientui. Viršutiniam sluoksniui naudojamos hibridinės putos kombinuotos su Visco elastinėmis putomis, o čiužinio pagrindui naudojamos aukšto elastingumo poliuretano putos tai kombinacija, kuri įtiks daugeliui.
Svetainės staliukai

Apvalių staliukų komplektas WRST008

WRST008
194,21 €
Elegantiški, apvalūs kavos staliukai tai funkcionalumas kombinuotas su praktiškumu. Juos lengvai priderisite tiek klasikiniame, tiek moderniame interjere.
Čiužiniai

Čiužinys "Live marble"

Live marble
111,57 €
„Live marble“ tai kišeninių spyruoklių čiužinys, su hibridinėmis putomis, kurios suteikia papildomo elastingumo ir patvarumo. Aukštos kokybės putų ir septynių ergonominių zonų kišeninės spyruoklės užtikrina komfortą ir tinkamą atramą stuburui.
Svetainės staliukai

Kvadratinis staliukas WRST006

WRST006
177,69 €
Kvadratinis kavos staliukas su stabiliu, metaliniu rėmu. Dvi papildomos lentynos po staliuku padaro baldą funkcionaliu ir originaliu.
Čiužiniai

Čiužinys "Magic lagoon"

Live slim
173,55 €
„Magic lagoon“ tai poliuretano putų čiužinys, pagamintas iš dviejų skirtingų rūšių putų. Viršutinis hibridinių putų sluoksnis suteikia komfortą, o apatinis putų sluoksnis užtikrina tinkamą atramą kūnui miego metu.
Lentynos

Lentyna/Konsolė WRLN001

WRLN001
152,89 €
Šioje konsolėje atsispindi modernios konstrukcijos spendimai. Dvi lentynos kabančios ore suteikia baldui išskirtinumo. Dėl savo nedidelių išmatavimų gali būti pritaikoma daugelyje vietų/kambarių.
Čiužiniai

Čiužinys "Comfort active"

Comfort active
190,08 €
Pasirinkti tinkamą čiužinį tai daugeliui sunki užduotis. Puikus pasirinkimas, kuris džiugins ilgus metus tai „Comfort active“ čiužinys. Dosniai aprūpintas Multipocket kišeninėmis spyruoklėmis, kurias dengia kokoso ir latekso sluoksniai iš abiejų pusių. Čiužinys apvilktas lengvai orą praleidžiančiu audiniu, užtikrinančiu nuolatinę oro.
Svetainės staliukai

Staliukas šoninis WRST004

WRST004
90,91 €
Šis šoninis staliukas, metaliniu X formos rėmu, sukurtas taip, jog pastatytas šalia minkšto kampo ar sofos porankio, sukurtų jums patogią vietą pasidėti mėgstamai knygai, nuotolinio valdymo pulteliui ar tiesiog puodeliui kavos.
Čiužiniai

Čiužinys "Comfort care"

Comfort care
144,63 €
„Comfort care“ kišeninių spyruoklių čiužinys suteikia reikalingą atramą miego metu. Viršutinis antibakterinių poliuretano putų sluoksnis ir latekso sluoksnis kitoje pusėje užtikrina sveiką ir saugų miegą bei čiužinio ilgaamžiškumą.
Svetainės staliukai

Staliukas šoninis WRST007

WRST007
99,17 €
Šis šoninis staliukas, metaliniu rėmu, sukurtas taip, jog pastatytas šalia minkšto kampo ar sofos porankio, sukurtų jums patogią vietą pasidėti mėgstamai knygai, nuotolinio valdymo pulteliui ar tiesiog puodeliui kavos.
Čiužiniai

Čiužinys "Eco I"

Eco I
194,21 €
Jeigu vertinate ekologišką gyvenimo būdą, kodėl to nepritaikius ir renkantis čiužinį. Bio putos naudojamos čiužinio gamyboje yra draugiškos ir jums, ir aplinkai. "Eco I" pagamintas su unikaliu, funkcionaliu ir elastingu užpildu, galvojant apie reikliausius klientus. Čiužinys ypač vertinamas dėl savo komforto ir ilgaamžiškumo.
Rodoma 1-24 iš 374 prekės(-ių)
Prekė įtrauką į patinkančių prekių sąrašą
Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą

Naršydami toliau šioje svetainėje Jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir sąlygomis