Svetainės baldai

Sofos - Lovos

Sofa lova WRSO011

WRSO011
1 132,23 €
Ši sofa lova patiks visiems mėgstantiems paprastą, bet elegantišką dizainą. Ypač patogi sofa, dėl minkšto ir patogaus sėdėjimo bus pamėgta ne tik dienos metu, bet bus ir puiki vieta miegui, jausitės kaip patogioje dvigulėje lovoje.
Komodos/Spintelės

Komoda su stalčiais KTM03

KTM03
626,45 €
Ypač elegantiška, minimalistinio stiliaus, keturių stalčių komoda ant dailių kojyčių. Baldas gaminamas iš Suomiškos pušies masyvo, paviršiaus padengimas 85 proc., taip išsaugant tikrą medienos grožį. Rožinio aukso detalės, pabrėžia komodos eleganciją ir išskirtinumą. Komoda puikiai derinama su tos pačios serijos badais, arba gali būti tiesiog jūsų namų...
Foteliai

Fotelis WRFO001

WRFO001
537,19 €
Išskirtinio dizaino, su giliomis dekoratyvinėmis siūlėmis, didelis ir patogus fotelis suteiks jūsų namams išskirtinumo ir jaukumo. Puikiai tiks svetainėje, miegamajame ar darbo kambaryje. Fotelis sukasi aplink savo ašį. Pilnam jūsų patogumui ir komfortui, galite papildomai įsigyti prie fotelio derantį pufą/pakojį.
Pufai

Pufas WRPF001

WRPF001
235,54 €
Ekstravagantiškas, modernus, didelis pufas. Aukštos kojytės pabrėžia baldo linijas ir suteikia lengvumo bei grakštumo. Puikiai tiks prie tos pačios serijos sofos, kampo ar tieisog kaip žavingas namų aksesuars.
Miegami foteliai

Miegamas fotelis MRFO001

MRFO001
243,80 €
Patogus ir labai praktiškas baldas jūsų namams. Tai ne tik nedidelėms erdvėms puikai pritaikyta poilsio vieta, bet ir puiki miego vieta vienam žmogui.
Lentynos

Lentyna/Konsolė WRLN001

WRLN001
152,89 €
Šioje konsolėje atsispindi modernios konstrukcijos spendimai. Dvi lentynos kabančios ore suteikia baldui išskirtinumo. Dėl savo nedidelių išmatavimų gali būti pritaikoma daugelyje vietų/kambarių.
Svetainės staliukai

Svetainės staliukas WRST001

WRST001
157,02 €
Paprastumas ir dėmesys detalėms kombinuotas su natūralumu ir funkcionalumu. Natūralus ąžuolas atskleidžia tikrą staliuko grožį.
Minkšti kampai

Minkštas miegamas kampas WRKM005

WRKM005
933,88 €
Išskirtinai patogus ir minkštas miegamas kampas su patalynės dėže visiems skandinaviško stiliaus mylėtojams. Aukštos, medinės kojytės, suteikia lengvumo ir pabrėžia kampo linijas.
Komodos/Spintelės

TV staliukas su stalčiais KTM02

KTM02
677,69 €
Ypač elegantiška, minimalistinio stiliaus, keturių stalčių TV komoda ant dailių kojyčių. Baldas gaminamas iš Suomiškos pušies masyvo, paviršiaus padengimas 85 proc., taip išsaugant tikrą medienos grožį. Rožinio aukso detalės, pabrėžia komodos eleganciją ir išskirtinumą. Komoda puikiai derinama su tos pačios serijos badais, arba gali būti tiesiog jūsų namų...
Foteliai

Fotelis WRFO002

WRFO002
537,19 €
Išskirtinio dizaino, apvalių, minkštų formų, su giliais įtraukimais ir dekoratyvinėmis siūlėmis, didelis ir patogus fotelis suteiks jūsų namams išskirtinumo ir jaukumo. Puikiai tiks svetainėje, miegamajame ar darbo kambaryje. Fotelis sukasi aplink savo ašį.
Pufai

Pufas/pakojis WRPF002

WRPF002
136,36 €
Išskirtinio dizaino, su giliomis dekoratyvinėmis siūlėmis pakojis/pufas. Puikiai tiks prie tos pačios serijos fotelio ar kaip patogi, nedidelė sėdėjimo vieta svetainėje, miegamajame ar darbo kambaryje.
Sofos - Lovos

Sofa lova WRSO006

WRSO006
652,89 €
Sofa sukurta nedidelėms erdvėms, kai reikalinga ne tik komfortiška vieta sėdėjimui, bet ir patogi miegama zona. Moderni sofa, aukštomis juodomis kojytėmis, tiks beveik kiekvienam interjerui.
Minkšti kampai

Minkštas kampas WRKM011

WRKM011
1 367,77 €
Modernios formos, funkcionalumas ir komfortas tai pagrindiniai šio minkšto miegamo kampo privalumai. Aukšti atlošai, garantuoja patogumą sėdėjimo metu. Papildomas privalumas yra galimybė elektra valdyti sėdimosios dalies gylį, kuris gali papildomai praplatėti 60 cm., iki 115 cm gylio. Tai puikus sprendimas, kai reikalinga vieta miegui.
Svetainės staliukai

Svetainės staliukas WRST002

WRST002
202,48 €
Elegantiškas, labai funkcionalus ir praktiškas viename. Šis staliukas puikus ne tik kasdienai, bet ir didesniems draugų ar šeimos susibūrimams.
Komodos/Spintelės

Kosmetinis staliukas KTM01

KTM01
421,49 €
Ypač elegantiškas, minimalistinio stiliaus, dviejų stalčių kosmetinis staliukas ant dailių kojyčių. Baldas gaminamas iš Suomiškos pušies masyvo, paviršiaus padengimas 85 proc., taip išsaugant tikrą medienos grožį. Rožinio aukso detalės, pabrėžia eleganciją ir išskirtinumą. Staliukas puikiai derinamas su tos pačios serijos badais, arba gali būti tiesiog...
Foteliai

Fotelis WRFO003

WRFO003
351,24 €
Apvalių formų ir itin minkštas fotelis, suteiks jaukumo bet kuriam jūsų kambariui. Tai puiki, komfortiška vieta jūsų poilsiui.
90,91 €
Elegantiškas, bet tuo pat ir praktiškas pufas aukštomis kojytėmis su daiktadėže viduje. Tai puikus aksesuaras jūsų namams, kuris bet kuriuo metu gali tapti papildoma sėdima vieta.
Svetainės staliukai

Apvalių staliukų komplektas WRST008

WRST008
194,21 €
Elegantiški, apvalūs kavos staliukai tai funkcionalumas kombinuotas su praktiškumu. Juos lengvai priderisite tiek klasikiniame, tiek moderniame interjere.
Minkšti kampai

Minkštas kampas WRKM004

WRKM004
1 148,76 €
Išskirtinio dizaino, apvalių formų kampas. Patiks visiems, ieškantiems stilingų sprendimų interjere. Ypač minkštas ir patogus sėdėti.
Komodos/Spintelės

Vitrina KTM07

KTM07
669,42 €
Ypač elegantiška, minimalistinio stiliaus, dviejų stalčių vitrina su lentynomis ant dailių kojyčių. Baldas gaminamas iš Suomiškos pušies masyvo, paviršiaus padengimas 85 proc., taip išsaugant tikrą medienos grožį. Rožinio aukso detalės, pabrėžia komodos eleganciją ir išskirtinumą. Komoda puikiai derinama su tos pačios serijos badais, arba gali būti...
Sofos - Lovos

Sofa lova XXL WRSO008

WRSO008
1 235,54 €
Ši sofa sužavės savo moderniu dizainu ir komfortu. Masyvi, patogi sėdėti, pagražinta dekoratyvinėmis siūlėmis su ypač minkštomis atraminėmis pagalvėlėmis. Svarbu paminėti, jog sofa turi ypač didelę miegamą vietą ir net dvi patalynės dėžes.
Minkšti kampai

Minkštas kampas WRKM007

WRKM007
1 272,73 €
Išskirtinio dizaino, apvalių formų, minkštas modulinis kampas, visiems, ieškantiems stilingų sprendimų interjere. Ypač minkštas ir patogus sėdėti.
Foteliai

Fotelis ELFO002

ELFO002
289,26 €
Minimalistinio dizaino, gražių, lenktų formų fotelis su dekoratyvinėmis siūlėmis. Labai minkštas ir patogus, aukštos kojytės pabrėžia baldo linijas ir suteikia lengvumo. Tai puikus papildymas prie to peties modelio sofos, kampo ar tiesiog puikus derinys su pufu, jūsų kasdieniniam poilsiui.